Tygrysi naszyjnik

      Wszystiego najlepszego w nowym roku!!! Pierwszy raz do Was piszę w tym 2016 i dlatego dopiero mam okazję złożyć Wam życzenia :). 
     Oczywiście oprócz zdrowia (bo jakby nie patrzeć to ono jest chyba jedną z najważniejszych rzeczy w życiu), szczęścia, miłości no i pieniędzy ;), życzę Wam by nowy rok obfitował w mnóstwo obmyślanych planów, bo to plany i ich realizacja, a nie "postanowienia" prowadzą nas do wymarzonego celu (ale mądrości... no niech mnie... :P) Kilka moich marzeń w zeszłym roku, spełniło się po części właśnie dzięki zaplanowaniu sobie czegoś, a nie tylko postanowieniu. Czasem dużą rolę gra również, szczęście, przypadek, czy też niezależne od nas decyzje innych, ale jak sobie jasno nakreślisz cel, to jakoś tak trochę łatwiej idzie ;). Także, mądrego planowania i wytrwałości w realizacji! O!


    Tymczasem, w pierwszym tegorocznym poście zamieszczam naszyjnik z Tygrysim okiem w oprawie z koralików Toho. Nie wiem do końca, w której wersji wygląda ładniej. Na sznurze w kolorze Teal czy też na brązowym? Nie mogłam się zdecydować więc pokazuję obie wersje ;).
Komentarze

  1. Naprawdę śliczny wisior dla mnie na ciemniejszym sznurze :) wszystkiego dobrego w nowym roku :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję bardzo i nawzajem! Ten brązowy taki bardziej stonowany i fajnie się mieni bo jest z Toho Hex ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty