Happy New Year! :)

     Nowy Rok - nowe plany - mnóstwo pomysłów. Oby starczyło czasu i samozaparcia by je zrealizować! Wszystkim tym, którzy tutaj czasami zaglądają życzę wszystkiego co najlepsze w tym rozpoczętym właśnie nowym roku. Spełnienia wszelkich dobrych marzeń i aby wszystko czego pragniecie, a co teraz wydaje się niemożliwe stało się rzeczywistością :). 

     Pomimo tego, że dłuższy czas mnie tutaj nie było, nie oznacza to, że nic nie robiłam :). Poniżej jeden ze zrobionych w tym czasie biżuteryjnych wyrobów - para sutaszowych kolczyków.


   W roli głównej moje ulubione tygrysie oko. Zastosowałam również brązowe koraliki Preciosa Three-Cut Beads (Th-C), które dostałam jakiś czas temu w prezencie od PRECIOSA ORNELA :D. W paczce znalazłam cały zestaw koralików potrzebnym do wykonania kwiatowej broszki wraz z tutorialem.
Koraliki ślicznie się mienią czego niestety nie oddają zdjęcia.

 


Muszę się jeszcze czymś pochwalić :). Moja bransoletka z ostatniego posta zdobyła nagrodę w wyzwaniu Rozkręconych Myśli! Nawet nie wiecie jak się cieszę! :D

Komentarze

  1. Gratulacje! A te koraliki przepiękne! W moim ulubionym kolorze bursztynu. Nie dziwię się, że od razu poszły w ruch :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Koraliki rzeczywiście są śliczne w obydwu kolorach :), są jednak dość krzywe :P, trochę musiałam w nich przebierać, żeby wyszukać podobne rozmiarem. Mam nadzieję że przy wyplataniu Poinsettii z tutoriala nie będzie to miało większego znaczenia.

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty